Türkiye Geneli Deneme Sınavı 01/10/2017 30.09.2017

GUNCELDERS.COM TÜRKİYE GENELİ DENEME SINAVI
01/10/2017 (10:00-11:50)
 
  • 01/10/2017 günü sabah 10:00-11:50 saatleri arasında Adalet Bakanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü, İdari İşler Müdürlüğü ve Zabıt Katibi kadrolarından Türkiye Geneli Deneme Sınavı yapılacaktır.
  • Kullanıcılar sürenin bitimine dek sınava girebileceklerdir. Sınav süresi bitiminden birkaç dakika sonra sıralamalar yayınlanacak ve çözmüş olduğunuz sorular cevapları ile birlikte açılacaktır.
  • Deneme sınavına anasayfada bulunan Türkiye Geneli Deneme Sınavları başlığı altında bulunan Sınava Gir butonunu kullanarak ya da https://www.guncelders.com/turkiye-geneli-deneme-sinavlari bağlantısını kullanarak katılabilirsiniz. 
  • Türkiye Geneli Deneme Sınavlarına kadro bazlı katılabilirsiniz. Anasayfada sol üst menüde hangi kadro yazıyor ise linke tıkladığınızda o kadronun sınavına otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Bu bakımdan kadrosu yanlış seçilen üyelerimiz bu durumu teknik destek talepleri sayfasından bildirdikleri takdirde kadroları güncellenecektir. 
  • Ayrıca GYS seviye denemeleri için https://www.guncelders.com/gys-denemeler bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Türkiye Geneli Deneme Sınavlarına katılamayanlar yine bu adresten sonradan çözülmek üzere giriş yapabilmektedirler. 
          Başarılar Dileriz. 

 
** Türkiye Geneli Deneme Sınavları modulünü yalnızca özel üyelerimiz kullanabilmektedir. Özel üye olmak için tıklayınız.