ÖZEL ÜYELİK SÜRELERİ HAKKINDA 18.10.2022
Merhaba arkadaşlar, 

Adalet Bakanlığınca 2020 yılında yapılan görevde yükselme sınavından sonra sınav tarihlerinin belirsiz olması nedeniyle sitemize özel üyelik alımını kapatmıştık. Sizlerden gelen yoğun talepler ve sınav söylentilerinin artması nedeniyle Ekim 2021 tarihinden bu yana bir yıl süreli olmak kaydıyla yeniden özel üyelik kayıtlarını açtık. Bu hususa ayrıca ödeme sayfalarında ve satış sözleşmelerinde de yer verdik. 

Yine gelen talepler üzerine bugüne kadar özel üyelik satın alan tüm kullanıcılarımızın özel üyelikleri 3 ay süreyle tarafımızca uzatılmıştır. Özel üyelik tarihi sona erdiğinden tekrardan özel üyelik satın alan kullanıcılarımızın ödedikleri ücretler ise kendilerine iade edilerek bu kullanıcılarımızın özel üyelik süreleri de aynı şekilde 3 ay süreyle uzatılmıştır. Ücret iadeleri bir kaç iş günü içerisinde kredi kartı esktrelerine de yansıyacaktır. 

Sınav tarihlerinin belirsizliği nedeniyle özel üyelik süreleri bir yıl olarak belirlenmiştir. Özel üyelik satın alındıktan sonraki bir yıl içerisinde sınav yapılmaması durumunda özel üyeliklerin sistem tarafından otomatik olarak sonlandırılacağını bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.