Satış Sözleşmesi
SATIŞ SÖZLEŞMESİ

1. Kullanıcı özel üyeliği, bir yıllığına satın almış olur. Bu dönem boyunca sınırsız olarak soru çözebilirsiniz. Satın alınan günden itibaren bir yıl sonra özel üyeliğe bağlı bütün haklar sona erer.

2. Güncelders.com ücretli özel üyelik sürelerini gerekli gördüğü takdirde artırıp azaltabilir.

3. Guncelders.com şeffaf yapıya sahip bir internet sitesidir. Herhangi bir kurum ya da kadrodan sahip olunan ücretsiz üyelik ile panelinizde o kadroya ait kaç tane soru olduğu, hangi konuların bulunduğu gibi verileri görmeniz mümkündür. Bu yüzden kullanıcı, satın almış olduğu online üyelik hizmetini, görüntülemediği takdirde aldığı günden itibaren 7 gün içinde iade etme hakkı saklı olmak üzere, içeriğin yetersizliği nedeniyle iade isteyemez ve iade yapılmaz.

4. Mevcut kadrodan satın alınan üyeliğinizin başka bir kadro ile değiştirilmesini istediğiniz takdirde, mevcut kadrodan satın alınan özel üyeliğiniz sona erer. Aynı şekilde değiştirilmesini istediğiniz kadroya da özel üye olmadan normal olarak geçiş yapmış olursunuz. 

5. Özel üyeler, soruları web sitesi'nden ya da mobil uygulamaları aracılığı ile tabletlerden ve akıllı telefonlardan çözmekle sınırlıdır. Bunun dışında herhangi bir materyal gönderimi, çıktı sağlanması talep edilemez.

6. Özel üyelik, üçüncü kişilerle paylaşılamaz ve devredilemez. Bu durumları ihlal ettiği tespit edilen kullanıcıların hesapları dondurulur. Ayrıca guncelders.com olarak diğer haklarmız saklıdır.

7. Soruları sınırsız çözebilmeniz için sizden istenen bilgileri sisteme girmeniz ve belirlenen ücretleri ödemeniz gerekmektedir.

8. Güncelders.com bünyesinde kullanıcıların birbirleri ile iletişime geçtikleri mesajlaşma ve toplantı salonu, mülakat salonu gibi sayfalarda, genel ahlaka ve toplum kurallarına ayrıca diğer sözleşmelerde belirlenen site kurallarına aykırı davrananlar, özel üyelik satın almış olsalar dahi üyelikleri silinir ve bu konuda bir hak iddia edemezler. Ayrıca guncelders.com olarak diğer haklarımız saklıdır. 

9. Guncelders.com, sözleşmede değişiklik yapma hakkını saklı tutar ancak değişiklik sonrası üyelerini -üye olurken kullandıkları e-posta adresine konuyla ilgili bir mesaj gönderme yoluyla- bilgilendirmekle yükümlüdür. Üyelerin sistemde kayıtlı e-posta adreslerini artık kullanmıyor olmaları ya da e-posta adreslerinin geçersiz olması guncelders.com'u sorumlu tutmaz...