Hakkımızda
​ 2015 yılında Adalet Bakanlığı Personellerine yönelik yapılan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavına üyelerin interaktif ortamda hazırlanmalarını amaçlayarak faaliyetlerine başlayan GuncelDers.com, sunmuş olduğu kolaylıklar sayesinde büyük beğeni toplayarak bir buçuk yıl gibi kısa süre içerisinde 18.000’ den fazla Adalet Bakanlığı personeline hizmet vermiş, 28 Haziran 2015 tarihinde yapılan GYS sınavında GuncelDers.com’ u kullanarak sınava hazırlanan üyelerimize adli yargı, idari yargı, bakanlık teşkilatı ve bakanlık merkez atamalı taşra teşkilatı bünyesinde Yazı İşleri Müdürü, İdari İşler Müdürü, Şube Müdürü, Bilgi işlem Müdürü, Şef, Zabıt Katibi, Şoför gibi pozisyonlara yerleşebilmeleri için gerekli olan puanları almalarında büyük katkı sağlamıştır.

Adalet Bakanlığı personellerinden gördüğümüz büyük ilgi neticesinde, GuncelDers.com, kurumsallaşmak için gerekli adımları atarak bütün Bakanlıklar ve Bakanlıkların Bağlı ve İlgili Kuruluşları bünyesinde yapılması planlanan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavlarında faaliyetlerini sürdürmeyi hedeflemektedir.

GuncelDers.com size nasıl katkı sağlar ?
GuncelDers.com kullanıcılarına sunmuş olduğu altyapı ile, editörlerimizin ve editörlerimizin denetlemesinden geçerek kullanıcılarımızın göndermiş olduğu soruların sisteme girilerek diğer kullanıcılar ile paylaşılması ve çözülmesine olanak tanır.

Her yerde soru çözün, zaman kazanın, hızlı öğrenin…
GuncelDers.com’ a internetin bağlı olduğu bilgisayar, tablet ve telefonunuzdan ulaşıp, kitap taşımadığınız zamanlarda da konular hakkında bilgi sahibi olup, soru çözebilirsiniz. Çok kısa bile olsa boş vakitlerinizi değerlendirip, zamandan kazanıp rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz...

İstatistiklerinizi görün…
GuncelDers.com, verdiğiniz cevapları kaydeder, konu bazında doğru ve yanlışlarınızı tespit ederek hangi konuya daha fazla çalışmanız gerektiğini gösterir.

Yanlışlarınızı görün…
Yanlış çözdüğünüz soruları bir tıkla yeniden çözebilirsiniz. Sorulara daha önceden verdiğiniz yanıtları görerek karşılaştırma yapabilirsiniz. Test usulü yapılan sınavlarda doğru şıkkı bilmiyorsanız bile yanlış şıkları bilerek doğruya ulaşma olasılığını arttırabilirsiniz. Yanlış çözdüğünüz soruları görmek ve karşılaştırmak doğruya ulaşmak için etkin bir yöntemdir.

Tekrar edin…
Çözdüğünüz soruları yeniden çözün. Hızlı tekrar sistemi sayesinde çözmüş olduğunuz soruların doğru ve yanlış cevaplarını kolayca hafızanıza alabilirsiniz.

GuncelDers.com Nasıl Hizmet Verir ?
Öncelikle siteye üye olunması gerekmektedir. Üyelik ücretsizdir fakat sınırlıdır. Normal üyelikte günlük soru limitleri bulunmaktadır. Bu limitler aşıldığında online soru çözmeniz mümkün olmayacaktır. Eğer sınava GuncelDers.com ile hazırlanmak istiyorsanız, sınav gününe kadar geçerli olacak ücretli üyelik almalısınız. Ücretli üyeliğiniz tamamlandığında sınav gününe kadar dilediğiniz kadar soru çözebilir, konu çalışabilir, toplantı salonunda sizinle aynı sınava girecek arkadaşlarınız ile istişarelerde bulunabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken hususlar...
GuncelDers.com sorularını üyeleri ile birlikte kendisi üretir. Soru editörlerimiz soruları inceler, doğruluğu kabul edilen sorular kullanıcılara sorulur. Gönderilen sorular herhangi bir kişi ya da kurumun telif haklarını ihlal edecek nitelikte ise bu durumdan soruyu göndren üye sorumludur. GuncelDers.com bu hususta kullanıcılarına gerekli uyarıyı yapmak dışında başka sorumluluk kabul etmemektedir. Telif haklarının ihlal edildiğini düşünen kişi ya da kurumların bu durumu açıklayıcı olarak "Telif Hakkı İhlali" sayfasına bildirmeleri halinde, içerik, GuncelDers.com tarafından değerlendirilerek telif hakkı ihlali kabul edilmiş ise 3 gün içerisinde ortamdan kaldırılacaktır. Bu konuda yüksek hassasiyete sahip olduğumuzun bilinmesini isteriz.